KiteSurfing Blog | Kobiecy kitesurfing
275
post-template-default,single,single-post,postid-275,single-format-standard,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Kobiecy kitesurfing

Mężczyźni często widząc drobną kobietę w starciu z kite’m czują wątpliwości co do tego, czy poradzi sobie w starciu z latawcem. Stąd też wynika niechęć do korzystania z usług kobiet-instruktorów. Czy słusznie? Wręcz przeciwnie!

 

Kitesurfing idealny dla kobiet

 

Kitesurfing to sport, w którym nie siła fizyczna ma znaczenie. Liczy się determinacja – z nią nawet najdrobniejsza kobieta może wzbudzać respekt na całej plaży. Często można usłyszeć, że kitesurfing to sport stworzony dla osób, które nie są silne fizycznie, lecz zmieniający ich kondycje w rewelacyjnie dobrą.
Kitesurfing to sport idealny dla kobiet lubiących wyzwania, adrenalinę i przygodę. Każda znajdzie tu możliwość samorealizacji – możemy w końcu pływać z wiatrem i pod wiatr, wykonywać akrobacje. Z każdym razem pojawiają się rewelacyjne postępy, co motywuje do dalszego działania.

 

Efekt – zgrabne ciało

 

Niejedną z pań zachęci bez wątpienia fakt, jak kitesurfing wpływa na kobiece ciało. Choć dyscyplina ta nie wymaga ogromnej siły i kondycji, z czasem sprawi, że te cechy ulegną znacznemu polepszeniu. Efektem jest również zgrabniejsze i bardziej jędrne ciało, o nienagannej postawie i dobrej koordynacji.

 

W szkole Kitesurfingowej każda kobieta znajdzie szansę na zdobycie wiedzy na temat kitesurfingu. Już po kilku godzinach poczujesz się pewniej na desce, by wkrótce móc wzbudzać podziw płynną jazdą i fantazyjnymi akrobacjami. A wszystko to w pakiecie z doskonałą zabawą i apetyczną sylwetką.