KiteSurfing Blog | Windsurfing na Helu. Gdzie warto się wybrać?
29
post-template-default,single,single-post,postid-29,single-format-standard,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Windsurfing na Helu. Gdzie warto się wybrać?

Aby cieszyć się windsurfingiem, wcale nie musimy wyjeżdżać do zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Wręcz przeciwnie – Bałtyk zapewnia nam doskonałe warunki, by uprawiać sporty wodne. Wśród idealnych ku temu miejsc przoduje Półwysep Helski. Czy wiesz, która ze szkół na Helu wyróżnia się najlepszą ofertą?

Półwysep Helski idealny na windsurfing

Piękne widoki, piaszczysta plaża i doskonały wiatr – trudno o lepsze warunki do uprawiania windsurfingu. Nie mowa jednak o ciepłych plażach Bułgarii, a o polskim Helu – miejscu, które od lat zrzesza tysiące zwolenników sportów wodnych.

Jaki ośrodek wybrać?

Wśród helskich miejscowości idealnych do uprawiania windsurfingu wyróżnia się Jastarnia – urokliwa, pełna cudownych widoków i atrakcji. Szkoła Surpoint oferuje kursy i obozy windsurfingowe w bazach Maszoperia i Posejdon. Korzystając z oferty renomowanej szkoły mamy do dyspozycji nie tylko pomoc najlepszych, licencjonowanych specjalistów, ale i wygodne zakwaterowanie w ośrodkach wypoczynkowych.

Co zachęca?

W Maszoperii jedyną szkołą windsurfingu jest Surpoint – oznacza to mniejszy tłok, więcej przestrzeni i bardziej komfortowe warunki do treningu i nauki. Rozległy, a zarazem płytki akwen stwarza idealne okoliczności do spędzenia czasu aktywnie, jednocześnie doskonale się bawiąc. W Bazie Posejdon skorzystamy z piaszczystej plaży i 220 metrowego molo. To doskonałe okoliczności do wypoczynku i zabawy z przyjaciółmi, jak i z całą rodziną.

Grunt to kompetentna kadra

Instruktorzy szkoły Surfpoint na Półwyspie Helskim zapewniają naukę w sposób efektywny i bezpieczny. Doświadczenie w pracy z młodszymi i starszymi surferami sprawia, że ich metody dotrą do każdego dziecka i dorosłego, niezależnie od narodowości – szkolenia z windsurfingu prowadzone są w kilku językach obcych, w tym angielskim, rosyjskim i niemieckim.